Załóż bloga Zaloguj sięsearch
calendar
« Sierpień 2011 »
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
ostatnio...
Kategorie
Linki
archiwum
Tagi
Syndicate
Credits
LifeType IE7 XHTML CSS Firefox

Limp Bizkit

2011-08-18 @ 15:33 in Inne...

Ostatnio coś zauważyłam. Piszę tak, o tych zespołach i ani jednego jeszcze nie skrytykowałam (chyba prócz zbyt religijnego "Flyleaf", ale to pestka). Więc postanowiłam dziś poddać krytyce... cokolwiek. Niestety z mojego planu nic nie wyszło, ponieważ notka dotyczyć będzie amerykańskiej kapeli grającej nu metal/rapcore, powstałej w 1995 roku. Nie każdemu przypadnie do gustu, bo jest taka ... inna. Grupa składająca się z trzech facetów - Freda Dursta, Sama Riversa i Johna Otto, została wypromowana przez zespół "KoRn" (o którym w niedalekiej przyszłości mam zamiar napisać notkę). Skąd się wzięła nazwa "Limp Bizkit"? Są dwie teorie - jedna z nich twierdzi ,że chłopaki nazwały swój zespół na cześć gry zwanej "Limp Biscuit", która jest elementem inicjacji niektórych amerykańskich bractw uczelnianych ( O.o ), druga wersja zaś, mówi o tym, że podczas rozmowy Dursta z jakimś tam kumplem, padło zdanie "mój mózg jest jak zmiękły biszkopt" - ang. "limp biscuit".( X__x Boże i jak tu coś skrytykować...)
W swojej karierze trwającej po dziś dzień (niestety z przerwami), panowie stwożyli sześć genialnych albumów. W składzie zespołu często występowały zmiany, pomijając oczywiście założycieli zespołu, którzy dbają i rozwijają swój skarb nawet teraz. (Dodałabym zdjęcie panów, ale zbytnio nie ma co oglądać - tutaj chodzi przecież o muzykę) 

 

PS. Na pewno zauważyliście nieobecność naszej kochanej Violet na bloganie. Nie martwie się - wróci z nowymi pomysłami i weną na kolejne notki, jestem tego pewna. 

 h

RANKING STRON. Darmowa reklama w internecie. Darmowe statystyki TOPLISTA. Najlepsza toplista. Ranking. Fajne forum dyskusyjne - ranking forum. Najlepsze fora.